КОЗАЦЬКИЙ ТУРИЗМ (МСКС)

Громадянин будь-якої країни може взяти участь у програмах козацького туризму (МСКС), можливі групові та індивідуальні (з досвідченими козаками-інструкторами) подорожі.

Для цього необхідно звернутися в МСКС.

Козацькі подорожі: подорожі  історичними козацькими містами та містами подій козацької доби. Групу козаків (або людей що цікавляться козацькою історією), або окрему особу,  зустрічають в місті прибуття (в аеропортах, вокзалах та ін.) відповідальні особи МСКС. Подальша програма виконується відповідно до попередніх домовленостей згідно з бажаннями наших гостей: залежно від кількості днів перебування, бажання відвідати конкретні місця козацьких історичних подій (або помешкань своїх предків – козаків). Крім цього, ми надаємо можливість відвідати острів Хортицю (реконструйовану Запорізьку Січ), історично-культурний козацький комплекс «Хутір поблизу Диканьки», поле та меморіал Полтавської битви на Полтавщині, козацькі пам’ятники, інші місця важливих подій козацької доби. Можливе урочисте вручення диплома, що засвідчує належність особи до історичного козацького роду (на о. Хортиця або в іншому визначному козацькому масці) – для осіб, що звернулися з відповідним клопотанням до ВКД УАН або МСКС. Наші відповідні фахівці створюють відеоролик про перебування групи або конкретної особи в цій подорожі з відображенням усіх визначних подій.

Тривалість подорожі від 2-х днів до 3-х тижнів, але терміни можуть значно змінюватися в залежності від бажання замовника.

Козацькі походи: одно-, дво- та багатоденні походи з навчанням читати карти місцевості, складати маршрути, володіти компасом, орієнтуватися по зірках, орієнтуватися в лісі, встановлювати намети, розводити димні (сигнальні) та бездимні вогнища, навчитися основам рибальства, освоїти вміння приготування простої козацької їжі (куліш, юшка), навчання плавати та ін.

Додаткові можливості: МСКС надає можливість прослухати лекції науковців Української Академії Наук, взяти участь у вікторинах, диспутах про події в Україні козацької доби, навчитися їздити на коні в козацький спосіб та освоїти навики володіння історичною козацькою зброєю (шабля, ногайка, кнут), ознайомитись з історичною реконструкцією козацького одягу, макетів зброї, предметів побуту, звичаїв, вивчення козацьких пісень, взяти участь у козацьких парадах, покладаннях квітів до історичних пам’ятників та ін.

Для участі в цих програмах необхідно:
звернутися в МСКС з відповідною заявкою, де відмітити:
–    свої анкетні данні (як на вступ в МСКС);
– бажані терміни подорожі;
– історичні (або реконструйовані) місця подій козацької доби, які б хотіли відвідати;
– хотіли б стати козаком (козачкою) МСКС та отримати відповідний Універсал та Посвідчення;
– хотіли б дослідити історію свого козацького роду та отримати відповідний Диплом ВКД Української Академії Наук;
– в яких програмах із запропонованих додаткових можливостей хотіли б узяти участь;
– додаткові побажання.є

Для вирішення цих питань необхідно в телефонному або електронному режимі звернутись  в МСКС.

 
 
 
 Image
   Image
   
  Image
 

 
       
lang lang lang