Міжнародний Союз Козацьких Сил.

Програма бойових мистецтв.


Фахівці Української Академії Наук дослідили унікальне бойове мистецтво та оздоровчу систему «Дракон», яка своїми коренями    виходить зі стародавнього Подніпрів’я з епохи аріїв та зародження старовинних основ козацтва з II-го тисячоріччя до нової ери.
  З арійськими завойовниками це мистецтво проникло в Іран та Індію, а трохи пізніше в Китай, ввібравши в себе філософську мудрість Сходу, де багато віків залишалося таємним знанням закритого клану. Лише в 1989 році 97-й патріарх клану «Дракон» сліпа Юнь Хе у В’єтнамі передала таємні знання клану своєму видатному учню, багаторазовому чемпіону світу з бойових мистецтв, академіку Української Академії Наук (а на той час фахівцю Інституту Далекого Сходу Академії Наук СРСР) Павлу Миколайовичу КИЦЬКУ, призначивши його своїм наступником. Він повернув це мистецтво в Україну.
Під керівництвом П.М.Кицька були проведені наукові дослідження практично невичерпного потенціалу цього бойового мистецтва, розроблені та захищені Патентами сучасні методики для розвитку різних груп людей за системою «Дракон».
Козаки МСКС вивчають це бойове мистецтво та демонструють його, популяризуючи козацький рух на чисельних фестивалях та показових виступах.
 
    

 

 

          

 

Павел Кицько о выживании и уникальном клановом боевом искусстве "Дракон"

 

 
       
lang lang lang