СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ  
«ДРАКОН» І МІЖНАРОДНОГО СОЮЗУ КОЗАЦЬКИХ СИЛ

(Коротка інформаційна довідка)

Терміни: 14 днів, 21 день

Програма навчання:

Курс загальної та спеціальної фізичної підготовки,
Курс оволодіння прийомами самозахисту,
Курс виживання в екстремальних умовах,
Курс надання першої медичної допомоги,
Плавання, плавання з аквалангом,
Оволодіння козацькою зброєю: шабля, нагайка,
спис, лук.

Всебічна теоретична підготовка.

Здача відповідних заліків, та отримання міжнародного сертифікату та універсалу про рівень набутої кваліфікації.  (Кожен зможе підвищити свій рівень незалежно від рівня базової підготовки).

Необхідно мати з собою:

– паспорт (для дітей із-за кордону України: свідоцтво про народження та довіреність батьків (на супроводжуючу дитину особу).
1. Засоби гігієни.
2. Спортивне взуття (кеди, кросівки та в’єтнамки).
3. Плавки, спортивні костюми, шорти, майки (футболки).
4. Для проживання в наметах – спальні мішки.
Забезпечення: 5-ти разовим на добу, відмінно збалансованим, натуральним харчуванням, професійною медичною допомогою, професійними фахівцями (чемпіони світу, з відповідною освітою, науковці – кандидати та доктори наук) для виконання всіх видів програм.

Проживання: в наметах або комфортних номерах, або змішане: частина часу в номерах, частина часу – в наметах (для екстремальних вправ).

Терміни: для іноземних дітей та молоді влітку 2 заїзди: в погоджений з нами період з 15 липня по 31 серпня (на 14 днів, або на 21 день) – максимально – до 50 осіб у заїзд.

Оплата: може змінюватися в залежності від побажань щодо умов проживання, термінів та ін.

Вже близько 20 років у нас діють постійні літні спортивно-оздоровчі табори під гаслом: «Бойові мистецтва та козацькі традиції проти – наркоманії, алкоголізму, паління, злочинності, за – здоровий спосіб життя»:  в Криму (Севастополь, Алушта), на Одещині (Приморське) з спеціальними програмами за бажанням: оздоровлення, бойового мистецтва (самозахисту), виживання в екстремальних умовах, освоєння навиків з надання першої медичної допомоги, навчання плаванню, у тому числі з аквалангом. Період одного заїзду – від 12-14 до 21 дня, розміщення: від наметів до комфортних номерів. Хочемо відзначити, що наші програми, в тому числі літніх спортивних таборів, були визнані найкращими в Україні (зокрема в рейтингу Міжнародного спортивного журналу «Світ єдиноборств»). Роботу з дітьми та молоддю в таборах проводять наші досвідчені професійні інструктори – чемпіони світу з бойових мистецтв та оздоровчих систем, інструктори-аквалангісти, кандидати та доктори медичних наук. Табори розташовані в екологічно чистих зонах в живописних місцях на узбережжі Чорного моря, з комфортними або «дикими» пляжами (з варіантами узбережжя на околицях табору: пісок, каміння, галька, валуни) з чистою, прозорою водою. Забезпечене високоякісне (п’ятиразове на добу) збалансоване харчування з натуральних продуктів.

В плані спортивно-оздоровчої підготовки, навиків виживання та ін. застосовується індивідуальний підхід, дозування навантажень, бажання кожного освоїти ті або інші програми. Проводиться базове тестування кожного (101 тест) на всі аспекти фізичної підготовки. Програми розроблені таким чином, щоб за період (12-21 день) замкнути повний навчальний цикл з конкретними результатами. Діти та молодь різного рівня підготовки зможуть її значно покращити за період перебування в спортивному таборі.

В останні роки з активним розвитком наших козацьких організацій в програми роботи спортивних таборів, за бажанням, долучені походи  козацькими стежками гірських місць Криму, одноденна подорож в Запоріжжя на Січ (острів Хортиця), з програмами: виступ артистів кінного козацького театру (О.Григорьєв), ознайомлення з Січчю, історією та козацькими традиціями, надана можливість поїздити на козацьких конях, випробувати шаблі, іншу козацьку зброю, предмети побуту.

В програму роботи таборів входить вивчення старовинних фізичних вправ, прийомів єдиноборства та самозахисту, оволодіння історичною козацькою зброєю (шабля, шашка, спис, лук, нагайка, кнут ті ін.).

 
 
 Image
   Image
   
  Image
 

 
       
lang lang lang