МІЖНАРОДНАИЙ СОЮЗ КОЗАЦЬКИХ СИЛ (МСКС)

 
Створений в Україні  на початку 2010 р. за ініціативою керівників найбільш активних і масових козацьких організацій: Слобожанського, Донського, Запорізького, Українського, Закарпатського, Кубанського та інших структур в Україні шляхом їх об’єднання під єдиним прапором та єдиним козацьким  законом. Верховним Отаманом МСКС обрано главу Військово – Козацького Департаменту Української Академії Наук, генерал-полковника козацтва, академіка та лауреата премії Української Академії Наук Павла Миколайовича КИЦЬКО, Головним Отаманом (1-м заступником Верховного Отамана) обрано генерал-отамана Слобожанського козацтва, , генерал-полковника козацтва, Миколу Олександровича КОВАЛЯ.
 
- МСКС тісно співпрацює з Військово – Козацьким Департаментом Української Академії Наук та займається практичною реалізацією програм, що розроблені департаментом в усіх регіонах України та закордонних країнах. Майже всі науковці департаменту входять до складу МСКС.
 
- МСКС – створює свої підрозділи в різних країнах світу з метою реалізації економічних програм та розвитку козацтва як міцного міжнародного руху.
 
- МСКС, одним з найважливіших завдань своєї діяльності вважає виховання молодого покоління в дусі лицарства, всебічної освіти, фізичної та духовної гармонії на основі козацьких традицій.


 
       
lang lang lang