ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ

    Залучення інвестицій для реалізації козацьких бізнес-проектів є одним із важливих чинників відродження козацтва, козацького господарювання та бізнесу.

    Робота з інвесторами, програми наукового супроводження реалізації інвестиційних проектів, проведення наукової, технічної та економічної експертизи бізнес-пропозицій, бізнес-планів з метою прогнозування їх технічної життєздатності, рентабельності, патентної конкурентоздатності, мінімізації ризиків, тощо є одним із найважливіших напрямків роботи Військово-Козацького Департаменту Української Академії Наук. Висновки тільки консалтингових кампаній щодо бізнес-проектів, в умовах сучасних країн СНД, на жаль, не є достатньою гарантією для інвестора від можливих ризиків.

    Провідні вчені ВКД Української Академії Наук: доктори наук, фахівці економісти, юристи та інших галузей науки і техніки: всебічно дослідять бізнес-пропозиції, їх обґрунтованість, економічну перспективність та можливі ризики; розроблять бізнес-план, забезпечать захист (як інтелектуальної власності) задіяних у ньому інновацій тощо. Нададуть інвестору офіційний висновок ВКД Української Академії Наук щодо кожного конкретного бізнес-проекту.
        
 
ПОЛОЖЕННЯ
про наукове дослідження інвестиційних проектів
фахівцями ВКД УАН та сприяння їх реалізації
 
                    
            15.04.2010 р.
            Затверджено:
              Президією
                    Військово-Козацького Департаменту
                                  Української Академії Наук             
                            Глава ВКД УАН       П.М.Кицько

    1. Фахівці ВКД УАН можуть досліджувати бізнес-проекти та бізнес-пропозиції будь-якої складності, в усіх галузях сучасної діяльності та надавати наукові висновки (за винятком діяльності, забороненої чинним законодавством та нормами міжнародного права).
    2. Замовником дослідження бізнес-пропозиції або наукової розробки бізнес-проекту можуть бути як інвестори або інвестиційні компанії, так і ініціатори цих пропозицій, що бажають їх реалізовувати.
    3. Свою роботу ВКД УАН проводить у взаємодії з ТОВ «Індікт і К», створеному для реалізації програм на комерційній основі.
    4.Терміни проведення досліджень та надання відповідних висновків залежать від рівня складності проекту, але досить стислі.
    5. За бажанням замовника інновації, запропоновані в проекті, можуть бути запатентовані та захищені як інтелектуальна власність.
    6. Всі питання, пов’язані з реалізацією цієї програми в кожному конкретному випадку регламентуються відповідним Договором із замовником.
    7.На сайті ВКД УАН для інвестиційних компаній будуть розміщені бізнес-пропозиції, що надійшли від козаків і за первісним висновком ВКД УАН можуть бути запропоновані інвесторам у частині розробки бізнес-плану, проведення досліджень та надання висновків ВКД Української Академії Наук щодо перспективи реалізації цих проектів.
    8. Додаткову інформацію можна отримати безпосередньо від фахівців ВКД УАН в електронному, телефонному режимах або при особистому спілкуванні.
 
 
lang lang lang