Виписка з економічної програми «Козацької Народної Партії»

та Війсково-Козацького Департаменту Української Академії Наук

по створенню єдиного внутрішнього козацького ринку.

 

          В умовах цілеспрямованого знищення малого та середнього бізнесу (історично козацького), наступу крупного капіталу, в тому числі «нашого» та міжнародного банківського – кредитно-спекулятивного, що підминають під себе все: виробництво, будівництво, землі, нафтогазовий комплекс тощо, більшість наших громадян залишаються без засобів для існування та стають зайвими в своїй країні.

           Для виживання козаків їх родин та організацій, їх консолідації в цих складних умовах, що штучно створюються, вважаємо необхідним негайно вжити низку заходів, одним з яких є створення внутрішнього козацького ринку, основними умовами якого є:

            1.Наші козаки, що увійдуть в цю систему зобов’язуються покупати продукти харчування та товари тільки у наших козаків-виробників, користуватися послугами тільки наших козаків та їх організацій, в усіх сферах від помолу борошна до організації відпочинку. Ціни для наших козаків будуть мінімальні. (Не купуйте в супермаркетах – здоровіші будете, а покупайте гарантований натуральний продукт у наших козаків).

          2.Ми створюємо інформаційний банк даних з принципами біржі для козаків, де всі вони зможуть запропонувати або знайти необхідну продукцію та послуги. В цьому випадку всі кошти будуть вливатися із зовні та залишатися і накопичуватися в колі нашого козацтва. На роботу: від охоронної діяльності до всіх сфер обслуги та виробництва – учасники проекту зобов’язуються брати тільки наших козаків. Недостаючи для споживача сектори послуг або виробництва швидко заповнюватимуться козацьким бізнесом.

            3.На територіях районів, де матимемо більшість наших депутатів в райрадах, будуть створюватися постійно діючи козацькі ринки (що дуже важливо при загальному згортанню ринків та переходу до магазинного принципу, а точніше нав’язуванні оренди дорогих торгівельних площ в гіпермаркетах, що належать олігархічному капіталу). Систематично проводитимуться козацькі ярмарки в різних регіонах України, що стануть традиційними.

            Будемо залучати для цих проектів і наше закордонне козацтво.

            Козаки завжди зможуть вільно продавати і покупати навіть без кодів або печатки антихриста на руці або чолі.

 
 
 
 
lang lang lang