Вручення орденів «Золота зірка ВКД Української Академії Наук» видатним діячам Німеччини, Австрії та Ліхтенштейну в присутності членів Королівської династії Габсбургів

 

     7 березня 2013 р. в Баварії пройшла урочиста церемонія нагородження Орденами «Золота Зірка» Військово-козацького департаменту Української Академії Наук. Від імені глави Військово-козацького департаменту Української Академії Наук генерал-полковника, академіка Кицько Павла Миколайовича нагороди лауреатам – доктору Кристиану Гроссману (Ліхтенштейн), доктору Феліксу Швейкарту (Німеччина), доктору Йоргу Стейнеру (Австрія), пані Андреа Стейжскал (Австрія) та доктору Оліверу Фуксу (Німеччина) вручив повноважний представник ВКД УАН в Німеччині генерал-майор Ріхард Рігер. В якості почесних гостей на церемонії були присутні віце-консули Консульства України в м. Мюнхені (ФРН), представники гуманітарних організацій Німеччини, а також Їх Високості принцеса Тоскани, ерцгерцогиня Герта Маргарет Габсбург-Лотарінген та принц Тоскани ерцгерцог Шандор Габсбург-Лотарінген. Церемонія пройшла на високому міжнародному рівні та сприяла укріпленню міжнародного авторитету України, а також ролі козацтва в сучасному світі.

 

 

   Хочеться нагадати, що не тільки наукова, але й співпраця наших фахівців з зарубіжжям в галузі культури почалася не сьогодні.

Дійсний член Військово-козацького департаменту Української Академії Наук, генерал ВКД УАН, професор вокалу, Маестро Марк Григорович Гулегін був головним організатором концерту (на честь святкування Православного Різдва) в Люксембурзі в присутності вищих керівників двора Його Королівського Височества та голів дипломатичних місій. М.Г.Гулегін постійно співпрацює з такими театрами, як: Ла Скала, Мілан; МЕТ Опера, Нью Йорк; Квент Гарден, Лондон; Опера Бастіль, Париж; Віденська Штатс Опера, Відень; Баварська опера, Мюнхен; Арена ди Верона, Верона; Римська Опера, Рим та багатьма іншими. Відданою помічницею Маестро є його жінка – козачка МСКС, талановита співачка Ганна Васильєва. М.Г.Гулегін надає майстер-класи в багатьох країнах світу, проводе вокальні тренінги для співаків різних музичних напрямків та для талановитої козацької молоді. Визнаний, один з провідних фахівців у світі з постановки голосу, Маестро також на благодійній основі навчає талановитих дітей з малозабезпечених родин різних країн світу.

   Сьогодні Маестро проживає в Люксембурзі, є повноважним представником департаменту культури ВКД Української Академії Наук в Європі та світі, він продовжує концертну діяльність, готуються до випуску його альбоми: «Козацькі пісні», «Українські народні пісні», «Старовинний руській романс» та інші. Наповнюючи світ Божим звуком, ці пісні як колокольний дзвін затверджують у світі вічну Богоугодну культуру козацтва та Святої Русі.

 

 

   9-10 березня 2013 р. голова Військово-козацького департаменту української Академії Наук, Верховний Отаман МСКС, голова «Козацької Народної Партії», академік П.М.Кицько зі своїм першим заступником М.О.Ковалем та заступником з міжнародної роботи І.В.Коротковим здійснили робочу поїздку та відвідали відділення КНП та МСКС в м. Кременчуці (Полтавська обл.), Жовті Води (Дніпропетровська обл.), Черкаси і Канів (Черкаська обл.), Лубни та Хорол (Полтавська обл.). Незважаючи на насичений графік роботи, отамани відвідали меморіальний комплекс Т.Г.Шевченка в Каневі та спільно з керівництвом Канівського козацтва ­– Головним отаманом генералом О.Ю.Захаровим і його заступником отаманом О.О.Кришуном поклали квіти до могили славного Кобзаря.

 

 

 

   В Хоролі відбулася зустріч з козацьким активом району, який очолює Головний отаман, дійсний член ВКД Української Академії Наук, генерал Василь Васильович Русін.

 


 
 
 
 
lang lang lang