Конференція Військово – Козацького Департаменту Української   Академії Наук

 
 
 
    2 жовтня в Державній Аграрній Академії відбулась Конференція Військово – Козацького Департаменту Української Академії Наук, яку відкрив глава ВКД академік УАН, генерал – полковник П.М.Кицько, він запропонував затвердити сектори діяльності департаменту за конкретними дійсними членами.
    В обговоренні взяли участь: заступники глави ВКД: М.О.Коваль (Луганськ), А.Г.Синицин (Київ), дійсні члени ВКД: О.В.Тимохін (Донецьк), Г.П.Дудка (Полтава), О.Т.Любка (Чернівці), І.В.Коротков (Севастополь), В.М.Решмедило (Кременчук).
    Були затверджені відповідальні працівники департаменту за окремими видами діяльності.

 
Image
 
 
 
    
Православне козацьке життя

    10 жовтня 2010 р. козаки Міжнародного Союзу Козацьких Сил виконували місію почесної охорони на службі в Хрестовоздвиженському монастирі в місті Полтаві, яку правив Митрополит Київський та всієї України Володимир. За рішенням Святішого Синоду Української Православної Церкви було канонізовано єпископа Афанасія, що був духовним керівником Полтавщини наприкінці XVIII ст.
 
 
 
  Image

 
 
 
    Наші козаки завжди беруть участь у службах, що проводять священики  Канонічної Православної Церкви, зокрема, з Благословення Високопреосвященійшого Филипа, архієпископа Полтавського і Миргородського - як почесна охорона в Мгарському монастирі м. Лубни, під час канонізації Мгарських мучеників, яку проводив Митрополит Київський та всієї України Володимир.

 
 
Image
 
 
 
 
 
lang lang lang