День козацтва

14 жовтня 2011 року всі козаки «Міжнародного Союзу Козацьких Сил» святкували в своїх країнах та регіонах Пресвітле Свято Покрови Пресвятої Богородиці – визнаний День козацтва
В більшості храмів на Полтавщині відбулися святкові служби та заходи за участю місцевих осередків – сотень, куренів, полків «Міжнародного Союзу Козацьких Сил».
 

 

Німецькі козаки «Міжнародного Союзу Козацьких Сил» в День козацтва провели низку святкових заходів в Баварії та поклали квіти до пам’ятника загиблим українським козакам.
 

 

 

 

Російські козаки Калінінградського полку «Міжнародного Союзу Козацьких Сил» традиційно відмітили козацьке свято в колі друзів.
 

 

Одеський полк «Міжнародного Союзу Козацьких Сил» також гідно відсвяткував День козацтва, не тільки на землі, але й в небі.
 

 

У Волинському козацькому полку, зі штабом в Коледжі технологій та бізнесу Волинського Національного Університету ім. Лесі Українки в м. Луцьк, відбулася посвята в козаки МСКС та присвоєння козацьких звань. Головний Отаман полку Смирнов С.В. вручив універсал і посвідчення полковника МСКС директору Коледжу Щеблюку Станіславу Германовичу
 

 


 

ВІТАЄМО ВСІХ КОЗАКІВ ЗІ СВЯТОМ

 
 
 
 
lang lang lang