Привітання Голови Партії

«Козацька Народна Партія» заснована найактивнішими, патріотично налаштованими колами українського суспільства – провідними вченими, докторами наук, академіками в галузі економіки, права, технічних наук, сільського господарства, політології, історії, провідними козацькими та військовими – ветеранськими організаціями, представниками малого та середнього бізнесу, активними громадянами з метою захистити наш народ від подальшого зубожіння та вимирання і під козацько-народним прапором відродити Україну як сучасну могутню державу.
Всі наші негаразди від повної некомпетентності народу в питаннях економіки, права та політтехнологій. Ще з радянських часів, на фоні непоганої загальної освіти, переважна більшість наших людей так і не вивчила ні англійської мови (щоб не слухали закордонних радіопрограм), ні отримала реальних знань в галузі економіки (більшість людей й досі не розуміють навіщо були потрібні, наприклад, ваучери?, через які схеми окремі особи приватизували промислові гіганти - фабрики та заводи, які будувала вся країна - наші батьки та діди?). Люди не знають своїх прав, тому звісно не можуть їх захистити.
В сучасних умовах використовується додаткове «табу» для народу в галузі політтехнологій. Дуже привабливим стало депутатство всіх рівнів та місця у виконавчій владі, бо воно дозволяє лоббіювати свій бізнес, маніпулювати бюджетними коштами. Але щоб постійно потрапляти в облюбовані владні крісла необхідно набрати певну кількість голосів на виборах, ось тут і потрібен політ технологічно темний, довірливий народ, цей «головний носій влади» в державі, який повірить в любу передвиборчу Pr-брехню, перед очами якого, можна сміло крутити каруселі не тільки з бюлетенями, але й з виборчими урнами, який не знає ні прав спостерігачів, ні прав довірених осіб кандидатів, взагалі нічого, щоб усвідомити - що діється, та мати змогу реально впливати на ці процеси. 
Діяльність «КНП» - конструктивна, вона не направлена ні проти кого, ми не пропонуємо все переділити, ми вважаємо необхідною реальну участь народу в управлінні державою.
ВКД Української Академії Наук, наші експерти політологи з усіма нашими партійцями проводять постійні щомісячні заняття з політології, економіки та права. Після закінчення курсу, кожен партієць отримає сертифікат політолога та політичного експерта від ВКД Української Академії Наук. Це сприятиме значному підвищенню рівня компетентності наших громадян в питаннях економіки, права та політтехнологій. «КНП» не призиває українців голосувати за якихось абстрактних «нас», а ми вас потім «ощасливимо», як це роблять інші партії. Ми призиваємо людей голосувати за себе під прапорами «КНП», активно і масово йти у владу, висувати людей зі свого середовища, а ми навчимо - як це професійно робити.
   Багатовікова історія козацтва переконливо довела його силу та здатність бути провідником та захисником українського народу, якій розквітав тільки в козацькій Україні.
В лавах «Козацької Народної Партії» ви знайдете однодумців, справжніх патріотів України, отримаєте необхідні знання, щоб відділити «зерна від плевели» та захистити  родини та майбутнє своїх дітей. 
 «Козацька Народна Партія» - це ваша партія, вона відкрита для вас.
 З великою повагою до всіх громадян України
Голова «Козацької Народної Партії»,
академік Української Академії Наук                                             П.М.КИЦЬКО
   Image
 
   Image
 
   Image
 
 
 
 
 
lang lang lang