ПОЛОЖЕНЯ
про проведеня Козацьких ігор МСКС
з 15.07 по 25.07.2010 в м. Полтаві (Україна)

Час та місце проведення: м. Полтава, з 15.07 по 25.07.2010 р. (11 днів)
В спорткомплексі МФМ «Дракон» (м. Полтава, вул. Куйбишева 20-А): – змагання з бойових мистецтв та оздоровчих систем;
    СК Державної аграрної академії – змагання з підняття гир, стрільби з лука, метання списа в ціль.
    Історико-культурний комплекс «Хутір поблизу Диканьки»:
– змагання з кінного спорту, свято з піснями, танцями, спортивними шоу-програмами, з командними змаганнями з перетягування каната та іншими козацькими силовими забавами.

1. Головна мета проведення Козацьких ігор
    Відродження козацької культури та фізичного виховання.
    Пропаганда здорового способу життя та козацької ідеї серед широких верств населення – дітей, дорослих та спортивних сімей, підвищення спортивної та прикладної майстерності козаків. Укріплення дружби серед козаків різних країн та регіонів.

2. Керівництво проведенням Козацьких ігор
          Загальне керівництво проведенням турніру-фестивалю здійснюється Міжнародним Союзом Козацьких Сил, змагання з єдиноборств та інші змагальні програми (за виключенням кінних змагань) – обслуговуються судейською колегією Міжнародної федерації «Дракон», кінні змагання обслуговуються інструкторами Полтавського (Чутівського іподрому).
Культурні програми, цикл лекцій, бесід про історію та фізичну підготовку козаків, екскурсій з учасниками  проводять науковці Військово-Козацького Департаменту Української Академії Наук.

3. Учасники Козацьких ігор
     В програмі Козацьких ігор беруть участь команди козацьких організацій України, Росії, Білорусі, Казахстану, Німеччини, що проведуть відбіркові змагання з усіх програм Козацьких ігор, нададуть відеозвіт про проведені змагання оргкомітету ігор  та заявлять свою участь до 15.06.2010 р. зі складом команди (медичні допуски на кожного учасника, повинні бути датовані не більш ніж за 10 днів до початку змагань та подаються при прибутті команди). Склад кожної  команди 15 спортсменів-козаків, 5 дівчат-козачок (вік з 18 років і старше)  та 1 тренер-представник. Оргкомітет надає запрошення командам, рівень яких відповідає рівню змагань.

4. Програма проведення Козацьких ігор:
    – змагання з бойових мистецтв та оздоровчих систем проводиться за правилами змагань, затвердженими Міжнародної федерацією «Дракон» та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (реєстраційний № 12504), в тому числі з  володіння макетами історичної холодної козацької зброї (шабля, шашка, нагайка, хлист, спис), показові виступи команд, спортсменів та спортивних сімей – щоденно з 16.07. по 25.07.2010 р.  (з 10.00 до 13.30). Команда:  10 хлопців, 3 дівчини;
    – змагання у стрільбі з лука, мішень діаметром 50 см (відстань 35 метрів), метанні списа в ціль, мішень діаметр 50 см (відстань 30 метрів) по 5 спроб, у залік ідуть 3 кращі.
      (18.07, 21.07.2010 з 15.00 до 17.30) команда:  2 хлопці, 1 дівчина
– змагання з кінного спорту, змагання з перетягування каната, спортивні шоу-програми:  17.07, 20.07, 24.07.2010 р. з  15.30 до 19.30, команда:  3 хлопці, 1 дівчина.
Заїзд учасників 15.07.2010 р. до 12.00 та відкриття турніру 15.07.2010 р. о 14.00.
    – культурні програми, цикл лекцій, бесід про історію та фізичну підготовку козаків, екскурсій з учасниками (16.07, 19.07, 22.07 з 16.00 до 19.00)
    25.07.2010 р. –  з 10.00 до 14.00  заключні змагання та показові виступи команд, нагородження переможців, урочисте закриття  Козацьких ігор та від’їзд учасників

5. Фінансове забезпечення Козацьких ігор
    Всі учасники турніру забезпечуються харчуванням, місцем проживання, культурними програмами, пам’ятними сувенірами, а переможці цінними призами – за рахунок організаторів та спонсорів, проїзд учасників до Полтави та повернення додому – за рахунок відряджуючих організацій.

6. Нагородження переможців:
Переможці нагороджуються офіційними дипломами, медалями та цінними призами, всі учасники – пам’ятними  сувенірами