Відкриття нових обласних осередків в Україні (Тернопільська та Волинська області).
There are no translations available


     На підставі рішення Ради Отаманів Міжнародного Союзу Козацьких Сил Затверджені:                        

1. Повноважним Постійним Представником (отаманом)  МСКС в Тернопільський області – Іванюк Сергій Іванович , майор  (осавул) МСКС.

2.  Повноважним Постійним Представником МСКС в Волинський області – Смирнов Сергій Валентинович, капітан  (підосавул) МСКС.

 

СВІДОЦТВО 18/7-11

   Видане майору  (осавулу)  МСКС Іванюку Сергію Івановичу в тому, що він на підставі рішення Ради Отаманів МСКС від 04.07.2011р., затверджений Повноважним Постійним Представником (отаманом) МСКС в Тернопільський   області . З правом створення структурних формувань МСКС (сотень, куренів, полків) в Тернопільський області та подання до Ради Отаманів МСКС документів про присвоєння козацьких звань.

Верховний Отаман МСКС, академік Української Академії Наук,

генерал – полковник    П.М. Кицько

 

СВІДОЦТВО 19/7-11

    Видане капітану  (підосавулу) МСКС Смирнову Сергію Валентиновичу в тому, що він на підставі рішення Ради Отаманів МСКС від 04.07.2011р., затверджений Повноважним Постійним Представником (отаманом) МСКС в Волинський  області . З правом створення структурних формувань МСКС (сотень, куренів, полків) в Волинський області та подання до Ради Отаманів МСКС документів про присвоєння козацьких звань.

Верховний Отаман МСКС, академік Української Академії Наук,

генерал – полковник    П.М. Кицько

 
 
 
 
lang lang lang