There are no translations available


 

Військово-козацький департамент Української Академії Наук, «Міжнародний Союз Козацьких Сил» та «Козацька Народна Партія» щиро та сердечно поздоровляють Президента Української Академії Наук Олексія Федоровича ОНІПКА з 70-річним ювілеєм, святкування якого відбудеться 21 січня 2013 р. Все життя цього видатного науковця пов’язане з розвитком української науки. Саме завдяки О.Ф.ОНІПКУ була відроджена у 1993 році Українська Академія Наук.

14 жовтня 2012 р. до численних нагород та лауреатств Олексію Федоровичу ОНІПКУ була вручена вища нагорода Військово-козацького департаменту УАН ­– Орден «Золота Зірка».

 

 


 

Наприкінці 2012 року керівники Військово-козацького департаменту Української Академії Наук, «Міжнародного Союзу Козацьких Сил» та «Козацької Народної Партії» завітали з робочою поїздкою до Луганщини (Луганська, Алчевська, Антрациту, Старобільська та інш.) де також відвідали єдиний у світі православний Янтарний храм, а також Харківщини (Харкова, Золочева та інш.), де мали зустрічі з козацьким активом цих областей, представниками громадських організацій, та обговорили питання що до створення реальних територіальних громад, реалізації Української козацької національної ідеї тощо.

 


 

 
 
 
 
lang lang lang