Нам пишуть
Про результати роботи Військово – Козацького Департаменту Української Академії Наук (витяги із отриманих листів):

  Главі Військово – Козацького Департаменту
  Української Академії Наук, верховному
  отаману, Міжнародного Союзу Козацьких Сил,
  академіку Української Академії Наук
  КИЦЬКО П.М.№ 375/11-380 1.11.2010 р.
 «Будучи Міністром культури і туризму України, я докладала значних зусиль для пропагування традицій козацтва, сприяла розбудові Національного заповідника «Хортиця» та Музею історії українського козацтва.
 На моє переконання, лише той народ має майбутнє, який шанує своє минуле. Тож Ваша важлива робота по створенню в Українській Академії Наук Військово – Козацького Департаменту заслуговує на високу суспільну подяку.
 Щастя Вам добра і успіхів у Вашій важливій для України справі!»

Народний депутат України Оксана БІЛОЗІР


№ 04-26/13-17(1)-К 16.11.2010 р.
 «Щиро вдячний Вам за ініціативу щодо відродження Українських козацьких родів. Завдяки Вашій активні громадянській діяльності та особистим зусиллям організовуються такі заходи.
 Також дозвольте побажати Вам, шановний Павло Миколайовичу, і очолюваному Вами колективу, плідної праці, творчого натхнення задля всебічних наукових досліджень всіх аспектів відродження козацтва та діяльності ветеранських військових організацій.»

Народний депутат України
Голова комітету Верховної Ради України
у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів В.М.СУШКЕВИЧ№ 853/10-199661 від 5.10.2010 р.
«Дозвольте від щирого серця подякувати Вам, шановний Павле Миколайовичу, за активну громадську позицію щодо бачення потрібного напрямку розвитку законодавства нашої держави.
 Приємно усвідомлювати, що в країні є інтелектуальний потенціал який плідно і наполегливо працює для створення нових умов розвитку чинного законодавства та регулювання суспільних відносин».

Народний депутат України КАТЕРИНЧУК М.Д.


№ 8869/46/1-10/7012 від 6.10.2010 р.
«Дякуємо Вам, шановний Павле Миколайовичу, за важливу працю у розробленні національно-культурних та фахових наукових програм, спрямованих на відновлення та розвиток традицій Українського козацтва. 
 Високий професіоналізм і плідна робота Військово – Козацького Департаменту Української Академії Наук сприятимуть досягненню великих результатів в питаннях всебічного розвитку Українського козацтва».

Голова Севастопольської міської 
державної адміністрації В.В.САРАТОВ№525-6940/0/8-10/18/343 від 1.09.2010 р.
«Дякуємо Вам, Павле Миколайовичу, за активну роботу з розвитку сучасного козацького руху. Ми поважаємо Вашу нелегку і водночас шляхетну місію з відродження козацтва. Сподіваємося на плідну співпрацю з цієї справи між, очолюваними Вами організаціями та Херсонською обласною державною адміністрацією».

Заступник голови Херсонської обласної
Державної адміністрації Я.ЯЦЕНКО  №223/1/1672 від 8.10.2010 р.
«За дорученням Міністра оборони України, у Департаменті гуманітарної політики Міністерства оборони України опрацьовано Ваше звернення щодо співпраці з Міністерством оборони України.
 На цей час, у Міністерстві оборони України знаходяться на опрацюванні проект Закону про козацтво і козацькі організації в Україні (р.н. 7196 від 4.10.10) та проект Закону про Організацію ветеранів України (р.н. 7077 від 1.09.10). Думка науковців Військово – Козацького Департаменту буде врахована фахівцями міністерства при опрацюванні пропозицій і зауважень до вищезазначених законопроектів. Впевнений в подальшій взаємовигідній співпраці»

Директор Департаменту гуманітарної політики
Міністерства оборони України І.І.ТИЩЕНКО


 ВКД УАН отримано ще велику кількість листів від багатьох Народних депутатів України, зокрема від одного з авторів законопроекту «Про козацтво та козацькі організації в Україні» - Сухого Я.М., від переважної більшості Облдержадміністрацій України, Міністерства культури і туризму України та інш., в яких високо оцінюються різні аспекти діяльності ВКД УАН.


 
 
 
 
lang lang lang