There are no translations availableПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «КОЗАЦЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ»


ВИПИСКА З ПОСТАНОВИ

Третього з’їзду Політичної Партії «Козацька Народна Партія»

від 31.03.2013 р.

Що до «завдань партії в зміцненні демократії та суверенітету України»


З’їзд Політичної партії «Козацька Народна Партія» (далі КНП) заслухавши доповідь голови КНП, виступи делегатів та запрошених гостей, широко і багатогранно розглянув поточну обстановку в Україні та відмітив ряд негативних тенденцій в розвитку її державності.

Незалежність України, була проголошена у 1991 році після поразки Радянського Союзу в холодній війні та його розвалу. Закордонні переможці почали роздирати на шматки величезне «всенародне» майно України, одночасно включаючи механізми удушення країни кредитами МВФ, непомірними цінами на газ, витісненням з ринків, масованим інформаційним пресингом, провокуючи постійне протистояння органів влади та народу.

Вони ініціювали здійснення переворотів у державній владі, якщо вона намагалася хоч в якійсь мірі проводити національну політику на користь українського народу.
Два десятиріччя зарубіжної гегемонії в Україні, виразилися насамперед у нав'язаному підпорядкуванні країни західним порадникам і консультантам. Національний банк України, в якому з національних ознак залишилася тільки назва, по суті перетворили в орган маніпулювання і пограбування країни – філію закордонних фінансових установ. Після знищення Держплану СРСР, в Україні повністю зруйновано державне планування, країна потрапила у вир хаосу товарно-грошових відносин, стала заручницею світової фінансової системи. Позичковим відсотком і непомірним дефіцитом розмінних грошей знищується національний виробник товарів і послуг, країна заганяється в фінансове рабство. Вже майже знищена українська промисловість, насамперед машинобудування, сільгоспвиробництво, виробництво товарів широкого вжитку. В Україні, яка мала всі підстави стати рівноправним гравцем серед світових морських держав, майже повністю знищено морський та річковий флоти. За роки незалежності населення України скоротилося майже на вісім мільйонів людей, йде активне всебічне моральне розкладання молоді, корупція окремих чиновників у владі стала звичайним явищем, обороноздатність країни впала за критичну межу. Місце конструктивних програм національного розвитку країни зайняли «майдани» та масові політичні шоу.

Закордонні ляльководи, намагаються не допустити не тільки політичного, але й економічного об’єднання братніх народів Росії, України, Білорусії та Казахстану. Враховуючи, що в Росії на чолі з президентом почалася активна реалізація програм відродження національного суверенітету, Україну, в котрий раз намагаються протиставити Росії за допомогою чергової хвилі соціальної демагогії, через так звану опозицію, довести народ до відкритого силового протистояння, щоб отримати можливість введення на територію позаблокової України військ НАТО.

Таким чином, головним фактором нестабільності в Україні є зовнішнє втручання в її суверенітет.
У світі все активніше проявляється глобальний нарив діючої світової фінансової системи, очевидні неминучі катастрофічні наслідки для всіх країн, економіки яких зав'язані на долар.
Порятунок України від колапсу і повного зникнення як держави, залежить від максимально прискореного переходу на повний суверенітет країни, починаючи з підпорядкування Національного банку уряду, створення внутрішньодержавних товарно-грошових балансів, забезпечення реальної діяльності територіальних громад в усіх регіонах України відповідно до чинного законодавства на нових економічних принципах і механізмах, які забезпечують гарантію рівноправного партнерства всіх членів територіальних громад у використанні спільного майна і вирішенні всіх питань життєзабезпечення в системі місцевого самоврядування.
Вважаємо неприпустимим в умовах, що склалися, підписання Україною проектів документів про асоціацію з Євросоюзом. Нам необхідна виважена міжнародна політика. Євроінтеграція – це питання виключно всеукраїнського референдуму. Всі антиукраїнські закордонні «прожекти» повинні розбитися об розсудливість більшої частини народу України.


З'їзд Політичної Партії «Козацька Народна Партія» постановив:


1. Звернутися до Президента, Верховної Ради та Уряду України з пропозицією здійснити в 2013 році комплекс заходів щодо забезпечення суверенітету гривні, шляхом підпорядкування Національного банку Уряду України, створення внутрішньодержавних товарно-грошових балансів, як основного і найважливішого завдання поточного періоду державного будівництва в Україні.

2. Розгорнути широку роз'яснювальну роботу з населенням з питань необхідності забезпечення суверенітету гривні та введення в країні внутрішньодержавних балансів і програм життєзабезпечення територіальних громад.

Надати всебічну допомогу органам державної влади в усіх сферах діяльності, пов’язаної із зміцненням української державності, суверенітету, народовладдя.

3. Ініціювати створення територіальних громад в кожній області, районі та місті України з допомогою КНП. Відповідно до ст. 5, 140-146 Конституції України, Законів «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про всеукраїнські та місцеві референдуми», приступити до створення в усіх регіонах реально діючих територіальних громад (будинкових, квартальних, вуличних, сільських, районних, міських, обласних). Політраді та юридичному відділу КНП вдосконалити типові Статути та інші нормативні документи територіальних громад, з використанням нових економічних підходів в рамках всього правового поля чинного законодавства України.

4. Організувати, в кожній області України, починаючи з квітня 2013 р., з допомогою науковців ВКД Української Академії Наук постійне навчання активу КНП, а в перспективі і всіх членів територіальних громад новим підходам в оцінці своїх дійсних прав, історичних подій, з питань державного будівництва, життєзабезпечення громад, виховання підростаючого покоління. Розгорнути широку роз'яснювальну роботу щодо істинного значення мовних проблем, суті істинної демократії, ринкових відносин, державності, що забезпечує рівноправ’я кожного громадянина тощо.
В програму навчання партійців КНП фахівцями ВКД Української Академії Наук включити щомісячні семінари з питань політтехнологій.

5. Обласним партійним організаціям ініціювати створення підприємств, реалізацію інноваційних проектів, залучення до лав КНП представників бізнесу, створення козацької біржі, каси взаємодопомоги, кредитних союзів, ринків по реалізації екологічно чистої продукції.
6.Ініціювати аналітичні наукові дослідження, та при необхідності скасування в навчальних програмах всіх навчальних закладів використання підручників, випущених виключно за кошти міжнародних грантів.
7. Схвалити співпрацю базових для КНП козацьких організацій – Міжнародного Союзу Козацьких Сил та «Козацького товариства Дніпровського краю» з Всеукраїнською громадською організацією «Союз жінок України« За майбутнє дітей ». Рекомендувати обласним, міським і районним партійним організаціям встановити тісні контакти з відповідними відділеннями та представниками Союзу жінок України «За майбутнє дітей», з іншими масовими громадськими організаціями. Розробити план проведення спільних заходів, забезпечити їх виконання.
8.У повній редакції підтримати програму національного відродження України та розвитку козацтва ВКД Української Академії Наук, рішення Міжнародної науково-практичної конференції «Слов'янський фронт єднання» (м. Дніпропетровськ 21-22.09.2012 р.), налагодити тісну співпрацю організацій КНП з Клубом «Власність» та Міжнародним Союзом Козацьких Сил на всій території України.Голова Політичної Партії

«Козацька Народна Партія»,

академік Української Академії Наук П.М.КИЦЬКО


 
 
 
 
lang lang lang